Biblioteka Naukowa Związku Kompozytorów Polskich

Logo Biblioteki Naukowej ZKP
English
Powiększ czczionkę
Resetuj czczionkę
Zwiększ kontrast
Resetuj kontrast

Biblioteka Zwiqzku Kompozytorów Polskich na półmetku swojej drogi do nowoczesności

Okładka czasopisma Bibliotekarz listopad 2023

„Bibliotekarz” - Listopad 2023
Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne SBP

2023-11-25
W dniach 28-30 listopada 2022 roku, w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Biblioteka muzyczna - idea dostrojona do czasu”, na której miałam przyjemność wygłosić referat „Biblioteka Związku Kompozytorów Polskich na półmetku swojej drogi do nowoczesności. O projektach modernizacji infrastruktury i usług realizowanych w latach 2022-2023”. Tekst referatu został właśnie opublikowany w listopadowym numerze czasopisma „Bibliotekarz”.

Za zgodą redakcji udostępniam tutaj artykuł i najpiękniej dziękuję za zgodę i fantastyczną współpracę pani redaktor naczelnej Elżbiecie Stefańczyk, sekretarzowi redakcji „Bibliotekarza” pani Marzenie Przybysz oraz pani Beacie Pudełko z działu dystrybucji Wydawnictwa Naukowego i Edukacyjnego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Zapraszamy do czytania artykułu, który opisuje nasze główne, aktualne działania: Izabela Zymer - Biblioteka Związku Kompozytorów Polskich na półmetku swojej drogi do nowoczesności. O projektach modernizacji infrastruktury i usług realizowanych w latach 2022-2023.

oraz do odwiedzenia strony wydawnictwa:
Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne SBP.

(Iz.)
X