Biblioteka Naukowa Związku Kompozytorów Polskich

Logo Biblioteki Naukowej ZKP
English
Powiększ czczionkę
Resetuj czczionkę
Zwiększ kontrast
Resetuj kontrast

Urodziny Tadzia już jutro! Zapraszamy na audycje radiowe

Tadeusz Wielecki - zdjecie

Tadeusz Wielecki podczas spotkania w ZKP 21 czerwca 2024,
fot. Maciej Borowski

2024-07-04
Wiadomość z pierwszej, najlepszej ręki! W piątek 5 lipca, w Dwójce – szansa na posłuchanie Tadzia Wieleckiego: w słowach, o godz. 17.30, w rozmowie z cyklu „O wszystkim z kulturą”, i w dźwiękach, w „Filharmonii Dwójki”, o 19.30. Zachęcamy, zapraszamy razem do wspólnego świętowania urodzin (tort zjedzony w naszej Bibliotece w ubiegły piątek).

No właśnie... Korzystając z okazji, przyznajemy, że sporo musimy się jeszcze nauczyć. Jednak uwierzcie, że uczyć się lubimy. I dlatego wierzymy, że możemy obiecać, że podczas kolejnego wydarzenia streaming zorganizujemy znacznie lepiej. Bo to była chyba (osobiście jestem tego pewna) najsłabsza strona wydarzenia. Daliśmy się zaskoczyć. Nie pomyśleliśmy, że o wiele łatwiej transmitować obrady skupione wokół (nawet sporego) stołu, inaczej natomiast należało zaplanować zbieranie obrazu i dźwięku z całej dość mocno zapełnionej sali. Przepraszamy bardzo tych, którzy liczyli na lepszą jakość. Poprawimy się. A okazja będzie, bo już troszkę zdradzę: kolejne „Spotkanie u kompozytorów” - 19 lipca, godz. 17. To również trzeci piątek miesiąca. Już teraz zapraszamy.

I dziękujemy - wszystkim, którzy byli: Tadeuszowi Wieleckiemu, Adamowi Suprynowiczowi i wszystkim gościom. Dziękuję tym, którzy tak pięknie włączyli się w organizację przedsięwzięcia. Wyrazy wielkiej wdzięczności dla Macieja Borowskiego za wykonanie fotorelacji i udostępnienie nam zdjęć. (Iz.)
X